Fahrenheitstraat 588, Den Haag

Verkocht

Stel een vraag


Deel op:

Omschrijving

WONEN IN DE GEZELLIGSTE WINKELSTRAAT VAN DE BOMENBUURT?

Maak dan nu een bezichtiging voor dit fijne TOP-APPARTEMENT!

Gelegen in de Fahrenheitstraat, boven de winkels, vindt u dit goed onderhouden 2e etage appartement met 4 kamers. Naast de royale woonkamer en open keuken zijn er 2 slaapkamers, een voor- en zeer zonnig achterbalkon en een ruime badkamer. De woning is een aantal jaar geleden geheel gerenoveerd en heeft een sfeervolle uitstraling.

Indeling:

Open portiektrap naar de 1e verdieping, entree woning, portaal met ruimte voor de fiets en/of kinderwagen, meterkast met 8 groepen en 2 aardlekschakelaars. Trap naar de woonverdieping op de 2e verdieping.

Overloop met eiken parketvloer, diepe vaste kast met opstelplaats voor wasmachine en CV combiketel, merk Intergas 2010. Het toilet is modern en voorzien van een wandcloset en fonteintje.

Via de “French doors” met klassieke roede verdeling, toegang tot de sfeervolle en zeer lichte woon-eetkamer. Deze is voorzien van eiken parketvloeren, zeer hoge, gestuukte plafonds, een schouw, erker en zicht op de luxe moderne open keuken.

De gezellige open keuken is in een L-opstelling en uitgevoerd met moderne keukenkasten, diverse inbouw apparatuur waaronder een breed 6 pits M-system gasfornuis met brede oven, RVS schouw, combi-oven, koelkast, vrieskast en vaatwasser. Ook aan de voorzijde is er een zonnig balkon gelegen welke via de keuken toegankelijk is (ochtend zonnetje). Hierop heeft u vrij zicht door de gezellig versierde winkelstraat.

De 1e slaapkamer is gelegen achter de woonkamer en heeft veel lichtinval door de grote raampartij (houten kozijnen met dubbele beglazing) met uitzicht over de achtertuinen. Ook deze kamer is v.v. eiken lamel parketvloer.

In de achterbouw komt u in de moderne, luxe badkamer. Deze ruime badkamer is uitgevoerd met een dubbele wastafel met wastafelmeubel, inloopdouche, ligbad en tegels met een zwart/witte kleurstelling.

Via de badkamer komt u in de grote 2e slaapkamer voorzien van een eiken vloer, houten stolpdeuren met dubbele beglazing en toegang tot royaal zonnig terras gelegen op het zuidwesten met voldoende ruimte om hier te zonnen of een tafel met 4 stoeltjes te plaatsen.

De gehele woning maakt een verzorgde indruk, is op kort termijn beschikbaar en zeer gunstig gelegen ten opzichte van de vele voorzieningen rondom.

Samengevat: op zoek naar een zeer licht, zonnig gelegen top appartement in een gezellige woonomgeving, op eigen grond en zonder bovenburen?
Dan is dit fijne 4 kamer appartement met 2 ruime slaapkamers, voorbalkon, achterterras, vrijwel geheel voorzien van eiken lamelparketvloeren en diverse klassieke stijl elementen wellicht uw nieuwe woning!

Aanvullende informatie;

- Gelegen op eigen grond.
- Oplevering in overleg
- Nieuw dak 2015
- Gehele woning v.v. eiken lamelparketvloeren
- Actieve VvE, 3 leden, maand bijdrage € 75,- . Prof. Beheerder Totaal VvE beheer. Inschrijving KvK, collectieve opstalverzekering aanwezig. MJOP aanwezig, gevel en daklijsten zullen worden hersteld. Hiervoor is geld aanwezig.
- Geheel voorzien van dubbele beglazing.
- Kijk voor exacte maatvoering (NEN 2580) naar de officiële meetstaat en plattegrond.
- Onze verkoopvoorwaarden zijn van toepassing, deze zijn ter inzage
- Biedingen welke worden gedaan zonder de woning gezien te hebben, worden mede vanwege de wet WWFT niet in behandeling genomen.

De koopovereenkomst wordt conform het NVM model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn voor een woning van deze bouwperiode.

Kaart, voorzieningen en reistijd

Street view
Map view
5 min
10 min
15 min
Reistijd
Voorzieningen

Bereken je reistijd

Kies je vervoer
Maximale reistijd
5 min.
10 min.
15 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten

Voorzieningen

Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.

Kies voorzieningen
School
Dokter
Apotheek
Restaurant
Sportschool
OV
Supermarkt
Ziekenhuis
Kerk
Tandarts
Bioscoop
Kapper
Toon resultaten

Kenmerken

Prijs
€ 389.000 k.k.
Status
Verkocht
Oplevering
In overleg

Bouw

Appartement
Bovenwoning, Appartement
Woonlaag
3
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906-1930
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte
90m²
Overig
1m²
Inhoud
352m³

Indeling

Kamers
3
Slaapkamers
2
Verdiepingen
1
Voorzieningen
Dakraam, TV-Kabel

Energie

Energielabel
E
Isolatie
Dubbel glas
Warm water
C.V.-ketel

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Balkon
Ja

Reageer

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

U bent geen robot, hoeveel is ?  

Vergelijkbare woningen

Verkocht
Cypresstraat 41
2565 LT Den Haag
€ 369.000 k.k.
77m² 4 kamers
Verkocht
Cederstraat 33
2565 JM Den Haag
€ 439.000 k.k.
139m² 5 kamers
Verkocht
Lupineweg 69
2555 RK Den Haag
€ 419.000 k.k.
76m² 4 kamers
Verkocht
Fahrenheitstraat 381
2561 DX Den Haag
€ 398.000 k.k.
103m² 4 kamers