Irisstraat 149, Den Haag

Verkocht onder voorbehoud

Stel een vraag


Deel op:

Omschrijving

Gelegen in de gezellige Irisstraat, tegenover het befaamde Papaverhof van architect Jan Wils, vindt u dit goed onderhouden, lichte appartement op de eerste etage met zonnig balkon en 2 slaapkamers. De woning ligt op steenworp afstand van de winkels aan de Goudsbloemlaan.

Indeling; Entree op de 1e verdieping in een typisch “Haagsch” portiek;
Entree woning, U-vormige gang voorzien van een moderne laminaatvloer, een meterkast met 3 groepen en 1 aardlekschakelaar.
De zeer lichte woonkamer ensuite heeft een gezellige voorkamer met grote erker waar vanuit er vrij zicht is over de Irisstraat, Klimopstraat en het Papaverhof. De erker is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing met roedeverdeling. De suite separatie is uitgevoerd met vaste kasten en schuifdeuren en vanuit hier is er toegang tot de achterkamer. Via de kunststof schuifpui met dubbel glas is er toegang tot het royale achterbalkon. Zowel de voor- als achterkamer zijn voorzien van originele gestuukte plafonds met sierlijsten, hoekschouwen en paneeldeuren.

De moderne keuken is gelegen aan de achterzijde en is hierdoor ook lekker zonnig. De keuken is uitgevoerd met een modern keukenblok en diverse inbouwapparatuur waaronder een 4-pits gaskookplaat, RVS schouw, elektrische oven, magnetron, en vaatwasser. Ook vindt u in de keuken een losse koel-vriescombinatie en de wasmachineaansluiting. Verder vindt u hier de opstelplaats voor de cv-combiketel (Intergas, 2017). Via de keuken is er ook een deur naar het balkon.

De brede voorslaapkamer is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing en een vaste kastenwand. De achterslaapkamer is thans in gebruik als hoofdslaapkamer, is rustig en zonnig gelegen en voorzien van fraaie kunststof kozijnen met verdiept profiel en dubbelglas en vrij zicht.

De moderne badkamer is uitgevoerd met een douche, wastafelmeubel en handdoekradiator. Op de gang vindt u een modern doch eenvoudig separaat toilet.

De woning vormt een mix van originele stijlelementen zoals de suite separatie, plafonds, schouwen en paneeldeuren, gecombineerd met modern wooncomfort zoals de kunststof kozijnen met isolatieglas, moderne cv combi ketel en moderne keuken en badkamer.

Kortom, bent u op zoek naar een goed onderhouden 4-kamer portiekwoning met 2 slaapkamers en een royaal, zonnig balkon? En kijkt u er naar uit om te wonen op loop-/fietsafstand van alle denkbare voorzieningen zoals de winkels en horeca aan de Goudsbloemlaan, de Fahrenheitstraat, de bosjes van Poot en het strand? Dan is deze woning zeker een bezoek waard!

Aanvullende informatie;

• Gelegen op eeuwigdurend heruitgegeven erfpacht grond met afgekochte canon verplichting.
• Oplevering in overleg, kan spoedig.
• Actieve VvE met 3 leden. Administratie in eigen beheer. Bijdrage € 50,- per maand, geen MJOP. Reserve ca. € 8.900,-. Dak vervangen en geïsoleerd in 2024, schoorstenen in 2024 gerenoveerd. Geen plannen op korte termijn, kozijnen voor eigen rekening en in dit appartement in goede staat! Collectieve opstalverzekering en inschrijving KvK aanwezig!
• Geheel voorzien van isolatie/dubbel glas. Definitief Energielabel E aanwezig, geldig t/m 02-11-2026 (het geïsoleerde dak en dubbele glas zijn hier nog niet in meegenomen).
• Kijk voor de exacte maatvoering (NEN 2580) naar de officiële meetstaat en plattegrond
• Verkoopvoorwaarden van ons kantoor zijn van toepassing
• Biedingen welke worden gedaan zonder de woning te hebben gezien, worden mede vanwege de Wet WWFT, niet in behandeling genomen

De koopovereenkomst wordt conform het NVM-model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn voor een woning uit deze bouwperiode. Verkoper heeft afgelopen jaren deze woning verhuurd gehad, waardoor naast de standaard aanvullende artikelen die opgenomen worden in de NVM koopovereenkomst, tevens een “niet-zelfbewoningclausule” zal worden opgenomen.

Kaart, voorzieningen en reistijd

Street view
Map view
Reistijd
Voorzieningen

Bereken je reistijd

Kies je vervoer
Maximale reistijd
5 min.
10 min.
15 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten

Voorzieningen

Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.

Kies voorzieningen
School
Dokter
Apotheek
Restaurant
Sportschool
OV
Supermarkt
Ziekenhuis
Kerk
Tandarts
Bioscoop
Kapper
Toon resultaten

Kenmerken

Prijs
€ 389.000 k.k.
Status
Verkocht onder voorbehoud
Oplevering
In overleg

Bouw

Appartement
Portiekwoning, Appartement
Woonlaag
2
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906-1930
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte
89m²
Inhoud
321m³

Indeling

Kamers
4
Slaapkamers
2
Verdiepingen
1
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV-Kabel, Schuifpui

Energie

Energielabel
E
Isolatie
Dakisolatie, Dubbel glas
Warm water
C.V.-ketel

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht, Beschutte ligging
Balkon
Ja

Reageer

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Aanhef*
U bent geen robot, hoeveel is 19 + 8?  

Vergelijkbare woningen

Verkocht
Segbroeklaan 422 F
2565 EK Den Haag
€ 369.000 k.k.
94m² 4 kamers
Verkocht
Segbroeklaan 108
2565 DN Den Haag
€ 445.000 k.k.
111m² 5 kamers
Verkocht
Sleedoornstraat 90
2565 WR Den Haag
€ 445.000 k.k.
116m² 5 kamers
Verkocht
Populierstraat 134
2565 MP Den Haag
€ 435.000 k.k.
94m² 5 kamers